Po - Pá : 08:00 - 19:00
+420 603 383 742

Moje zásady

Neřídím se „zaručenými“ předpověďmi o vývoji trhu. Můj přístup je založený na dodržování prověřených investičních zásad, které používali a používají ti nejúspěšnější investoři:

  • dlouhodobá strategie,
  • diverzifikace portfolia,
  • nepropadat panice v případě kolísání trhu,
  • rebalancování portfolia

Nespekuluji  se správným načasováním  trhu,  protože častý  nákup a prodej  nedává smysl a výsledky pouze výjimečně předčí vysoké riziko. Nejsem obchodník s akciemi – není to investování, ale spekulace.

Investování je dlouhodobá záležitost a pouze v dlouhodobém horizontu se ukáže skutečná kvalita odborníků. Proto využívám pouze podílové fondy s prokazatelnou historií, výsledky a zkušenostmi.
Při  sestavování  klientských  portfolií  využívám služeb  předních  investičních  manažerů

a investičních společností, které zahrnují několik tisíc podílových fondů a ETF.
Klienti  dostávají  pravidelné  výpisy svých  portfolií spolu s  komentáři.  Zasílám jim rovněž pravidelné články a informace z oblasti financí, které mohou dostávat i registrovaní návštěvníci tohoto webu.

Pravidelně se s klienty potkávám osobně, protože v životě nastávají různé změny, na které je třeba reagovat a na jejichž základě pak aktualizuji finanční plán, případně i investiční plán.
Pokud Vám můj způsob práce připadá zajímavý a smysluplný a chtěli byste získat podrobnější informace o mé práci a o tom jak začít cestu k vytvoření své soukromé renty a finanční nezávislosti nebo jen chcete nezávisle posoudit svoje finanční smlouvy, které máte od jiných finančních poradců, tak mě kontaktujte.

 

Chcete-li dostávat články a informace z oblasti osobních investic a financí, zaregistrujte se zde.